Kraków to miasto, w którym przez wieki rozwijała polska kultura i sztuka; z którym nierozerwalnie związana jest polska historia. Przez wiele stuleci Kraków był stolicą Polski i chociaż pozbawiony został tego tytułu, to na zawsze pozostanie rezydencją polskich królów.

Mieszkańcy Krakowa są z niego dumni. To miasto, w którym pragnie zamieszkać wielu Polaków, a młodzież i turyści przyjeżdżają tutaj potokami, by móc studiować, poznać interesujących ludzi, obejrzeć zabytki architektury, a przede wszystkim poczuć niepowtarzalną atmosferę tego magicznego miejsca. Kraków tętni życiem… nawet nocą.

Kraków jest kulturową stolicą Polski oraz idealnym miejscem na praktykę języka. Chcemy budować ciepłe relacje między uczestnikami wycieczki i Polakami – tak aby od początku pobytu w Polsce goście zagraniczni czuli się jak u siebie w domu. Każdy może być naszym klientem!

W Krakowie trzeba spędzić co najmniej kilka dni, żeby poczuć jego atmosferę. Miasto odsłania swoje uroki stopniowo. Weekend to za mało, żeby zwiedzić wszystkie warte zobaczenia miejsca, ale wystarczy tydzień, żeby zakochać się w Krakowie!

Obowiązkowym punktem zwiedzania jest największy rynek w Europie – średniowieczny Rynek Główny. Koniecznie trzeba odwiedzić Zamek Królewski na Wawelu, przespacerować się wąskimi uliczkami starego żydowskiego miasta – Kazimierza, czy brzegiem Wisły, odpocząć na Plantach i popatrzeć na miasto z wysokości kopców.