KURSY JĘZYKA POLSKIEGO DLA GOŚCI PROGRAMU GLOBAL


Oferujemy Państwu pobyt w Polsce, w historycznym mieście Krakowie, wraz z kursami języka polskiego i bogatym programem wycieczkowym.

  • CENA:

– 2-tygodniowy standardowy kurs grupowy języka polskiego wraz z opłatą konsularną i ubezpieczeniem od kosztów leczenia za granicą wynosi 800 euro.

  • CENA OBEJMUJE:

– 40 godzin kursu – 20 godzin lekcyjnych w tygodniu (1 godzina lekcyjna = 45 minut)

– zakwaterowanie w hostelu (14 noclegów)

– 3 wycieczki turystyczne (po Krakowie i okolicach oraz jedna wyjazdowa: dwudniowy pobyt w Zakopanem - stolicy polskich Tatr!)

– transport z dworca kolejowego lub lotniska w dniu przyjazdu i wyjazdu

– pakiet powitalny zawierający:

  • notatnik, adres szkoły i hostelu, ważne numery telefonów
  • plan miasta i przewodnik
  • rozmówki

– opiekę koordynatora/opiekuna na miejscu

A także:

– materiały dydaktyczne

– udział w zajęciach dodatkowych (1 raz w tygodniu): wieczór filmowy, wieczór z kulturą polską itp.

– darmowy dostęp do Internetu

– co tydzień nowe gazety i czasopisma

– certyfikat ukończenia kursu.

 


Pierwszego dnia (w poniedziałek) podczas godzinnego spaceru w towarzystwie koordynatora/nauczyciela uczestnicy poznają szkołę i jej okolice, a także otrzymują pakiet powitalny. W trakcie wycieczki nauczyciel/ koordynator objaśnia jak korzystać z mapy miasta i wskazuje położenie najważniejszych zabytków i miejsc wartych zwiedzenia.

Dwa noclegi w Zakopanem (od piątku wieczorem do niedzieli) – zakwaterowanie u rodziny polskiej w pokoju 2/3-osobowym – są bezpłatne, wliczone w cenę.

  • Proponujemy Państwu:

Szeroki program turystyczny z zakwaterowaniem połączony z nauką języka polskiego.

Nasza oferta obejmuje pełną gamę usług w sferze obsługi małych grup, zaczynając od organizacji transportu z/na lotnisko, zakwaterowania, a kończąc na opiece koordynatora będącego w stałym kontakcie z grupą, który troszczy się o bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę. Dla uczestników przygotowaliśmy pokoje 2-osobowe w hotelu z łazienkami. W pokojach znajdują się: telewizor, DVD, radio / CD, lodówka. Oprócz tego hotel zapewnia darmowy dostęp do Internetu Wi-Fi. Zakwaterowanie odpowiada zarówno potrzebom studentów, jak i biznesmenów – naszych grup docelowych.

Oferujemy zwiedzanie Krakowa i okolic z wykwalifikowanym przewodnikiem, wycieczkę do stolicy polskich Tatr – Zakopanego. Zapewniamy ciągły kontakt z językiem polskim, a także czas wolny.

Zapewniamy lekcje języka polskiego na najwyższym poziomie dla grup (6-10 osób), którym zapewniamy komfortowe warunki pobytu i nauki. Przez cały rok prowadzimy turnusy trwające od 2 do max. 10 tygodni. Naszym celem jest przekazanie obcokrajowcom wiedzy o naszym pięknym kraju, jego interesującej historii, głębokich tradycjach i wspaniałej przyrodzie, połączonych ze współczesną rzeczywistością szybko rozwijającego się państwa znajdującego się na granicy Wschodniej i Zachodniej Europy.


Ponadto organizujemy kursy językowe wyjazdowe dla firm i instytucji.